CSB HRL12200W 12V 200W υψηλής ταχύτητας μακράς διάρκειας μπαταρία UPS VRLA
Σύνοψη του προϊόντος
Βασικά χαρακτηριστικά
Επωνυμία Μάρκας: CSB
Αριθμός μοντέλου: HRL12200W
Χώρος καταγωγής: Guangdong, China
Πιστοποίηση: MSDS、Transportation Inspection Report
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 5 units
Ικανότητα εφοδιασμού: 1000000 Piece/Pieces per Month
Χρόνος Παράδοσης: In Stock
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Τυπική συσκευασία: Carton
Προσαρμοσμένα χαρακτηριστικά προϊόντος
Επισημαίνω
CSB HRL12200W μπαταρία UPS 12V
Η μπαταρία VRLA υψηλής ταχύτητας 200W
μακροχρόνια μπαταρία υποστήριξης UPS
Chargeable:
Yes
Μάρκα:
CSB
Application:
Uninterruptible Power Supplies, UPS
Battery Type:
VRLA
Model Number:
CSB HRL12200W 12V 200W
Battery:
12V 200W
Nominal Capacity (1.67 VPC @25°C):
200W @15min-rate
Storage Type:
Nominal 25°C (77°F)
The discharge rate:
500A
Internal Resistance (mΩ):
Approx. 5.5
Operating Temperature:
Nominal: 25°C (77°F)
Cycle Life:
6-12 Years
Length (L) (mm / in):
228.0±2.5 / 8.98±0.10
Width (W) (mm / in):
138.4±1.5 / 5.45±0.06
Height (H) (mm / in):
Weight (kg. / lb., Approx.):
Περιγραφή Προϊόντος
CSB HRL12200W 12V 200W υψηλής ταχύτητας μακράς διάρκειας μπαταρία UPS VRLA 0CSB HRL12200W 12V 200W υψηλής ταχύτητας μακράς διάρκειας μπαταρία UPS VRLA 1CSB HRL12200W 12V 200W υψηλής ταχύτητας μακράς διάρκειας μπαταρία UPS VRLA 2CSB HRL12200W 12V 200W υψηλής ταχύτητας μακράς διάρκειας μπαταρία UPS VRLA 3CSB HRL12200W 12V 200W υψηλής ταχύτητας μακράς διάρκειας μπαταρία UPS VRLA 4CSB HRL12200W 12V 200W υψηλής ταχύτητας μακράς διάρκειας μπαταρία UPS VRLA 5CSB HRL12200W 12V 200W υψηλής ταχύτητας μακράς διάρκειας μπαταρία UPS VRLA 6
CSB HRL12200W 12V 200W υψηλής ταχύτητας μακράς διάρκειας μπαταρία UPS VRLA 7
CSB HRL12200W 12V 200W υψηλής ταχύτητας μακράς διάρκειας μπαταρία UPS VRLA 8CSB HRL12200W 12V 200W υψηλής ταχύτητας μακράς διάρκειας μπαταρία UPS VRLA 9
CSB HRL12200W 12V 200W υψηλής ταχύτητας μακράς διάρκειας μπαταρία UPS VRLA 10
CSB HRL12200W 12V 200W υψηλής ταχύτητας μακράς διάρκειας μπαταρία UPS VRLA 11
CSB HRL12200W 12V 200W υψηλής ταχύτητας μακράς διάρκειας μπαταρία UPS VRLA 12
CSB HRL12200W 12V 200W υψηλής ταχύτητας μακράς διάρκειας μπαταρία UPS VRLA 13
CSB HRL12200W 12V 200W υψηλής ταχύτητας μακράς διάρκειας μπαταρία UPS VRLA 14
CSB HRL12200W 12V 200W υψηλής ταχύτητας μακράς διάρκειας μπαταρία UPS VRLA 15
CSB HRL12200W 12V 200W υψηλής ταχύτητας μακράς διάρκειας μπαταρία UPS VRLA 16
CSB HRL12200W 12V 200W υψηλής ταχύτητας μακράς διάρκειας μπαταρία UPS VRLA 17
CSB HRL12200W 12V 200W υψηλής ταχύτητας μακράς διάρκειας μπαταρία UPS VRLA 18
1. Ποιοι είμαστε;
2. Πώς μπορούμε να εγγυηθούμε την ποιότητα;
Πάντα ένα δείγμα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή;
Πάντα τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή;
3. Τι μπορείτε να αγοράσετε από εμάς;
Mini UPS, Offline UPS, Online UPS, Portable Power Supply, Inverter
4. Γιατί θα πρέπει να αγοράσετε από εμάς και όχι από άλλους προμηθευτές;
5. Τι υπηρεσίες μπορούμε να παρέχουμε;
Συνολική αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
5
100%