CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Μπαταρία Μολύβδου-Οξέος με Ρύθμιση Βαλβίδας
Σύνοψη του προϊόντος
Βασικά χαρακτηριστικά
Επωνυμία Μάρκας: CSB
Αριθμός μοντέλου: HRL12330W
Χώρος καταγωγής: Guangdong, China
Πιστοποίηση: MSDS、Transportation Inspection Report
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 5 units
Ικανότητα εφοδιασμού: 1000000 Piece/Pieces per Month
Χρόνος Παράδοσης: In Stock
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Τυπική συσκευασία: Carton
Προσαρμοσμένα χαρακτηριστικά προϊόντος
Επισημαίνω
CSB HRL12330W 12V AGM μπαταρία
12V 330W μπαταρία μολύβδου-οξέος
Μπαταρία με ρύθμιση βαλβίδας VRLA-AGM
Chargeable:
Yes
Μάρκα:
CSB
Application:
Uninterruptible Power Supplies, UPS
Battery Type:
VRLA
Model Number:
CSB HRL12330W
Battery:
12V 330W
Nominal Capacity (1.67 VPC @25°C):
330W @15min-rate
Storage Type:
Nominal 25°C (77°F)
The discharge rate:
800A
Internal Resistance (mΩ):
Approx. 3.50
Operating Temperature:
Nominal: 25°C (77°F)
Cycle Life:
6-12 Years
Length (L) (mm / in):
308.7±2.5 / 12.15±0.10
Width (W) (mm / in):
169.0±2.0 / 6.65±0.08
Height (H) (mm / in):
Weight (kg. / lb., Approx.):
Περιγραφή Προϊόντος
CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Μπαταρία Μολύβδου-Οξέος με Ρύθμιση Βαλβίδας 0CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Μπαταρία Μολύβδου-Οξέος με Ρύθμιση Βαλβίδας 1CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Μπαταρία Μολύβδου-Οξέος με Ρύθμιση Βαλβίδας 2CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Μπαταρία Μολύβδου-Οξέος με Ρύθμιση Βαλβίδας 3CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Μπαταρία Μολύβδου-Οξέος με Ρύθμιση Βαλβίδας 4
CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Μπαταρία Μολύβδου-Οξέος με Ρύθμιση Βαλβίδας 5
CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Μπαταρία Μολύβδου-Οξέος με Ρύθμιση Βαλβίδας 6CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Μπαταρία Μολύβδου-Οξέος με Ρύθμιση Βαλβίδας 7
CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Μπαταρία Μολύβδου-Οξέος με Ρύθμιση Βαλβίδας 8
CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Μπαταρία Μολύβδου-Οξέος με Ρύθμιση Βαλβίδας 9
CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Μπαταρία Μολύβδου-Οξέος με Ρύθμιση Βαλβίδας 10
CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Μπαταρία Μολύβδου-Οξέος με Ρύθμιση Βαλβίδας 11
CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Μπαταρία Μολύβδου-Οξέος με Ρύθμιση Βαλβίδας 12
CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Μπαταρία Μολύβδου-Οξέος με Ρύθμιση Βαλβίδας 13
CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Μπαταρία Μολύβδου-Οξέος με Ρύθμιση Βαλβίδας 14
CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Μπαταρία Μολύβδου-Οξέος με Ρύθμιση Βαλβίδας 15
CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Μπαταρία Μολύβδου-Οξέος με Ρύθμιση Βαλβίδας 16
1. Ποιοι είμαστε;
2. Πώς μπορούμε να εγγυηθούμε την ποιότητα;
Πάντα ένα δείγμα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή;
Πάντα τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή;
3. Τι μπορείτε να αγοράσετε από εμάς;
Mini UPS, Offline UPS, Online UPS, Portable Power Supply, Inverter
4. Γιατί πρέπει να αγοράσετε από εμάς και όχι από άλλους προμηθευτές;
5. Τι υπηρεσίες μπορούμε να παρέχουμε;
Συνολική αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
5
100%