CSB HRL12330WG 12V 330W Μπαταρία AGM Χωρίς Συντήρηση
Σύνοψη του προϊόντος
Βασικά χαρακτηριστικά
Επωνυμία Μάρκας: CSB
Αριθμός μοντέλου: HRL12330WG
Χώρος καταγωγής: Guangdong, China
Πιστοποίηση: MSDS、Transportation Inspection Report
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 5 units
Ικανότητα εφοδιασμού: 1000000 Piece/Pieces per Month
Χρόνος Παράδοσης: In Stock
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Τυπική συσκευασία: Carton
Προσαρμοσμένα χαρακτηριστικά προϊόντος
Επισημαίνω
Μπαταρία CSB AGM 12V 330W
Μπαταρία AGM χωρίς συντήρηση
Μπαταρία CSB HRL12330WG 12V
Chargeable:
Yes
Μάρκα:
CSB
Application:
Uninterruptible Power Supplies, UPS
Battery Type:
VRLA
Model Number:
CSB HRL12330WG
Battery:
12V 330W
Storage Type:
Nominal 25°C (77°F)
The discharge rate:
800A
Internal Resistance (mΩ):
Approx. 3.50
Operating Temperature:
Nominal: 25°C (77°F)
Cycle Life:
6-12 Years
Length (L) (mm / in):
324.7±2.5 / 12.78±0.10
Width (W) (mm / in):
169.0±2.0 / 6.65±0.08
Height (H) (mm / in):
Weight (kg. / lb., Approx.):
Περιγραφή Προϊόντος
- Δεν ξέρω.
CSB HRL12330WG 12V 330W Μπαταρία AGM Χωρίς Συντήρηση 0CSB HRL12330WG 12V 330W Μπαταρία AGM Χωρίς Συντήρηση 1CSB HRL12330WG 12V 330W Μπαταρία AGM Χωρίς Συντήρηση 2CSB HRL12330WG 12V 330W Μπαταρία AGM Χωρίς Συντήρηση 3CSB HRL12330WG 12V 330W Μπαταρία AGM Χωρίς Συντήρηση 4
CSB HRL12330WG 12V 330W Μπαταρία AGM Χωρίς Συντήρηση 5
CSB HRL12330WG 12V 330W Μπαταρία AGM Χωρίς Συντήρηση 6CSB HRL12330WG 12V 330W Μπαταρία AGM Χωρίς Συντήρηση 7
CSB HRL12330WG 12V 330W Μπαταρία AGM Χωρίς Συντήρηση 8
CSB HRL12330WG 12V 330W Μπαταρία AGM Χωρίς Συντήρηση 9
CSB HRL12330WG 12V 330W Μπαταρία AGM Χωρίς Συντήρηση 10
CSB HRL12330WG 12V 330W Μπαταρία AGM Χωρίς Συντήρηση 11
CSB HRL12330WG 12V 330W Μπαταρία AGM Χωρίς Συντήρηση 12
CSB HRL12330WG 12V 330W Μπαταρία AGM Χωρίς Συντήρηση 13
CSB HRL12330WG 12V 330W Μπαταρία AGM Χωρίς Συντήρηση 14
CSB HRL12330WG 12V 330W Μπαταρία AGM Χωρίς Συντήρηση 15
CSB HRL12330WG 12V 330W Μπαταρία AGM Χωρίς Συντήρηση 16
1Ποιοι είμαστε;
2Πώς μπορούμε να εγγυηθούμε την ποιότητα;
Πάντα ένα δείγμα προπαραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή·
Πάντοτε τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή.
3- Τι μπορείτε να αγοράσετε από εμάς;
Μίνι UPS, Offline UPS, Online UPS, φορητή παροχή ρεύματος, μετατροπέας
4Γιατί να αγοράσετε από εμάς και όχι από άλλους προμηθευτές;
5Τι υπηρεσίες μπορούμε να προσφέρουμε;
Δικαιούμενος τύπος πληρωμής: T/T,L/C,D/P D/A,MoneyGram,Credit Card,PayPal,Western Union,Cash,Escrow.
Γλώσσα:Αγγλικά,Κινέζικα,Ισπανικά,Ιαπωνικά,Πορτογαλικά,Γερμανικά,Αραβικά,Γαλλικά,Ρωσικά
Συνολική αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
5
100%